Kariéra

PPC Specialista

PPC Specialista

Hledáme zodpovědného PPC specialistu/specialistku s chutí pro samostatnou práci na digitálních kampaních pro SK a CZ trh. Hlavní náplní tvojí práce bude nasazování, řízení, optimalizování a reportování Google a social media kampaní. Jako součást strategy/performance týmu budeš mít možnost podílet se na tvorbě digitálních strategií, média plánů, mediálních mixů s přesahem do ATL a BTL. Jdeš do toho s námi?

Těšíme se na tvoje CV, portfolio a případné otázky!

Kontaktuj nás
Social media manager

Social media manager

Jsi mistr socialu a hledáš job, který tě posune zase o kousek výš? Pojď do dotcomu. Pracujeme na velkých, mezinárodních klientech, ale rádi se nadchneme i pro dobrou věc a pro bono projekty. Od tebe očekáváme orientaci v social trendech, skvělý time management, super češtinu a schopnost jasně popsat své představy ostatním v týmu. Zní ti to dobře? Tak posílej životopis na hello@dotcom.cz.

Kontaktuj nás
Account Manager

Account Manager

Hledáme šikovného accounta, který ví, jak to chodí ve světě reklamy. Potřebujeme od tebe 1–2 roky zkušeností, zodpovědnost a respekt k deadlinům. A co za to? Super pestrou práci na velkých klientech i pro bono projektech, zajetý tým seniorních profíků i nadšených juniorů a samozřejmě plat úměrný tvým zkušenostem a schopnostem. Se svým CV nám piš na hello@dotcom.cz.

Kontaktuj nás
PACneme si na spolupráci?

PACneme si na spolupráci?

Chceš dělat kreativní joby a umíš se do práce pořádně zakousnout?

Tak nám pošli svoje CV a možná si PACneme!

Kontaktuj nás
Copywriter

Copywriter

Rozšiřujeme tým o nového textaře. Troufáš si psát copy pro velké značky, jako je Tesco, Tesco Malls nebo Stavební spořitelna ČS? Tak se nám ozvi. Najdeš u nás super partu šikovných lidí, od kterých se toho můžeš spoustu naučit. A jako bonus se můžeš těšit na popracovní pivka, pracovní jógové dýchánky a homeoffice i mimo lockdowny.

Těšíme se na tvoje CV, portfolio i případné otázky!

Kontaktuj nás
Senior copywriter

Senior copywriter

Hledáme zkušeného kopíka s hlavou plnou nápadů. Pracoval/a bys hlavně na textech pro značku Tesco, ale i na ideových konceptech do tendrů. Proto musíš mít nejen vypsanou ruku, ale i trochu toho mimokrabičkového přemýšlení a schopnost si svůj nápad obhájit. Klidně i před klientem. A co za to? Fajn peníze, homeoffice a bezva lidi kolem sebe.

Těšíme se na tvoje CV, portfolio i případné otázky!

Kontaktuj nás
Informace o ochraně soukromí Informace o cookies
© 2022 dotcom.cz
dotcom.sk