Kariéra

Social media Community manager

Social media Community manager

Do naší kreativní agentury hledáme člověka, který se probouzí s telefonem v ruce, ví o každé nové feature na Instagramu, Facebooku nebo Redditu, sleduje trendy na TikToku a umí trefně reagovat na jakýkoli komentář. Chceme ti platit za tvou vášeň! Budeš pracovat pro nadnárodní klienty, ale i místní brandy. Pošli svůj životopis, případně krátké portfolio, a rádi tě uvidíme osobně na pohovoru v centru Prahy. Tak posílej životopis na hello@dotcom.cz

Kontaktuj nás
Senior account manager

Senior account manager

Hledáme seniora, který už něco zažil a bude mít všechny tasky pod palcem! Měl/a bys mít alespoň 2–3 roky zkušeností, skvělé organizační a komunikační schopnosti. Víš, jak to ve světě reklamy chodí a nebojíš se velkých výzev? Tak přesně tebe hledáme. U nás ti můžeme nabídnout pestrou práci na velkých klientech, kolektiv pohodových kolegů, možnost homeofficů a mnoho dalších benefitů. Pošli nám svůj životopis na hello@dotcom.cz, budeme se těšit na osobní setkání.

Kontaktuj nás
Office manager

Office manager

Jsi pozitivní office manager, který je samostatný, organizačně zdatný, a zároveň tě baví komunikace s lidmi? Nebojíš se pustit do nových věcí a máš smysl pro pořádek? Hlavní náplní tvé práce bude zodpovědnost za chod kanceláře, aby všechno fungovalo tak, jak má. Jako součást týmu budeš mít na starost organizaci teambuildingových aktivit, školení a mnoho dalšího. Vidíš se v tom? Tak nám pošli životopis na hello@dotcom.cz

Kontaktuj nás
Social media manager

Social media manager

Jsi mistr socialu a hledáš job, který tě posune zase o kousek výš? Pojď do dotcomu. Pracujeme na velkých, mezinárodních klientech, ale rádi se nadchneme i pro dobrou věc a pro bono projekty. Od tebe očekáváme orientaci v social trendech, skvělý time management, super češtinu a schopnost jasně popsat své představy ostatním v týmu. Zní ti to dobře? Tak posílej životopis na hello@dotcom.cz.

Kontaktuj nás
Account Manager

Account Manager

Hledáme šikovného accounta, který ví, jak to chodí ve světě reklamy. Potřebujeme od tebe 1–2 roky zkušeností, zodpovědnost a respekt k deadlinům. A co za to? Super pestrou práci na velkých klientech i pro bono projektech, zajetý tým seniorních profíků i nadšených juniorů a samozřejmě plat úměrný tvým zkušenostem a schopnostem. Se svým CV nám piš na hello@dotcom.cz.

Kontaktuj nás
PACneme si na spolupráci?

PACneme si na spolupráci?

Chceš dělat kreativní joby a umíš se do práce pořádně zakousnout?

Tak nám pošli svoje CV a možná si PACneme!

Kontaktuj nás
Informace o ochraně soukromí Informace o cookies
© 2022 dotcom.cz
dotcom.sk